Kombi Baymak BYD SE 24 kW
960,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Baymak |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Qaz |
| İstilik gücü: | 24 KW |
| İstehsalçı ölkə | Türkiyə |
| Zəmanət | 24 ay |
| İdarəetmə tipi: | Düymə |
| Model | BYD SE 24 kW |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Displey | var |
| Esenjor sayı | 2 |
| Su istiliyi | 35-90 °C |
| Gərginlik | 230 V |
| Təsir sahəsi | 240 m² |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri