MulPLA-M60EA / PLP-6EA/PAC-YT52CRA (24000BTU) Mitsubishi electric
2010,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 24000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Növ | Kasset tipli Daxili blok |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-32 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 23 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 258x840x840 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri