Kombi Herman 24 kw tək
725,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Herman |
| Rəng: | Ağ |
| Gücü | 24 kw |
| Zəmanət | 24 ay |
| Esenjor sayı | 1 |
| Hündürlük | 700 mm |
| Dərinlik | 230 mm |
| Çəki | 31 kq |
| Maks. istilik dövrəsində su təzyiqi, bar | 3 |
| Gərginlik | 220 V |
| Maxsimal istilik gücü ,kvt | 24.3 |
| Minimal istislik gücü ,Kvt | 7.5 |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri