AUX ALCF-H24/4R1F - 24 000 BTU
2089,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 24000 |
| Növ | Döşəmə-tavan tipli kondisioner dəsti |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Soyutma Gücü | 7.03 KW |
| İsitmə Gücü | 7.88 kw |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 38-46 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 1200-660-205 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 32 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri