AUX ARVFA-H450/5R1A-153 500BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin təmiz hava prosessoru tipli daxili bloku |
| BTU | 153500 |
| Model | ARVFA-H450/5R1A |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 57 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 150 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 855-1820-990 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri