AUX ARVFA-H560/5R1A-191 000BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin təmiz hava prosessoru tipli daxili bloku |
| BTU | 191000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | ARVFA-H560/5R1A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 57 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 150 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 855-1820-990 mm |
| Soyutma Gücü | 45.0 kw |
| İsitmə Gücü | 49.5 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri