AUX ARVHD-H112/4R1A - 38 200 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin yüksək təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 38200 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVHD-H112/4R1A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 51-60 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 56 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri