AUX ARVHD-H280/4R1A-95 500BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin yüksək təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 95500 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVHD-H280/4R1A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 55 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 91 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 460-1350-700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri