AUX ARVMD-H071/4R1M - 24 000 BTU
815,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 24000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Model | ARVMD-H071/4R1M |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-1000-700 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 30 kq |
| Gərginlik | 220-240 V |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri