Kombi Maktek Omega 18 KW
1599,99
1549,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Maktek |
| Növ | Elektrikli |
| Rəng: | Ağ |
| İstilik gücü: | 18 KW |
| İstehsalçı ölkə | Türkiyə |
| İdarəetmə tipi: | Elektron |
| Təsir sahəsi | 180 m² |
| Gərginlik | 380 V |
| Displey | var |
| Model | Omega 18 KW |
| Çəki | 39 kq |
| Maxsimum nominal İstilik gücü | 55 °C |
| Minimum nominal İstilik gücü | 30°C |
| Quraşdırma | Divara vurulan |
| Yanma kamerasının növü | Bağlı |
| Alışqanın növü | Avtomatik |
| Esenjor sayı | 2 |
| Esenjorun materialı | Mis |
| Maks. istilik dövrəsində su təzyiqi, bar | 3 |
| Komplektasiya | kombi |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri