Kombi Maktek Omega 30 KW
1849,99
1799,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Maktek |
| Növ | Elektrikli |
| İstilik gücü: | 30 KW |
| Rəng: | Ağ |
| Zəmanət | 24 ay |
| İstehsalçı ölkə | Türkiyə |
| İdarəetmə tipi: | Elektron |
| Təsir sahəsi | 300 m² |
| İstehsalçı ölkə | Türkiyə |
| Əsas funksyaları | İsitmə |
| Gərginlik | 380 V |
| Displey | var |
| Model | Omega 30 KW |
| Çəki | 33 kq |
| Dərinlik | 320 mm |
| Hündürlük | 740 mm |
| Su istiliyi | 30-60 ºC |
| Quraşdırma | Divara vurulan |
| Yanma kamerasının növü | Bağlı |
| Alışqanın növü | Avtomatik |
| Esenjor sayı | 2 |
| Esenjorun materialı | Mis |
| Maks. istilik dövrəsində su təzyiqi, bar | 3 |
| Komplektasiya | kombi |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri