MFZ-KT60VG/SUZ-M60VA(24000BTU) Mitsubishi electric
5219,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Döşəmə tipli kondisioner dəsti |
| BTU | 24000 |
| Freon növü | R32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MFZ-KT60VG / SUZ-M60VA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-51 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x750x215 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880x840x3005 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 54 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri