Kombi Radiant RBS 24
1119,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Radiant |
| Növ | Qaz |
| Rəng: | ağ |
| Gücü | 24 KW |
| İstehsalçı ölkə | İtalia |
| Zəmanət | 24 ay |
| İdarəetmə tipi: | Düymə |
| Model | RBS 24 |
| Təyinatı | Məişət |
| Displey | var |
| Esenjor sayı | 1 ədəd |
| Genişlik | 410 mm |
| Dərinlik | 270 mm |
| Hündürlük | 730 mm |
| Çəki | 32 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri