SEZ-M25VAQ/SUZ-KA25VA/PAC-YT52CRA- 9000BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 9000 |
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Aşağı təzyiqli |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Soyutma Gücü | 2.5 kw |
| İsitmə Gücü | 2.9 kw |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 22-29 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 18 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 30 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 200x790x700 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri