PEAD-M100JA/SEZ-M71VAQ/SUZ-KA71VA/PAC-YT52CRA-27000BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Aşağı təzyiqli |
| BTU | 27000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Model | PEAD-M100JA / SEZ-M71VAQ / SUZ-KA71VA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 29-39 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 880x840x330 mm |
| Daxili blokun ölçüləri | 200x790x700 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 27 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 53 kq |
| Soyutma Gücü | 7.1 kw |
| İsitmə Gücü | 8.1 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri