SRK35ZS-W/SRC35ZS-WA İNVERTER Mitsubishi heavy
1545,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 12000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Freon növü | R32 |
| Model | Premium seriyalı SRK35ZS-W / SRC35ZS-WA |
| Soyutma Gücü | 3500 W |
| İsitmə Gücü | 4000 W |
| Daxili blokun ölçüləri | 29x87x23 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 54x84,2x29 sm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 41 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 50 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri