Kombi Termet 50 kW
3049,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Termet |
| Növ | Qaz |
| İstilik gücü: | 50 KW |
| Rəng: | Ağ |
| İstehsalçı ölkə | Polşa |
| Zəmanət | 24 ay |
| İdarəetmə tipi: | Elektron |
| Təsir sahəsi | 450 m² |
| Displey | var |
| Model | Termet 50 kW |
| Çəki | 51 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 700x400x385 mm |
| Quraşdırma | Divara vurulan |
| Yanma kamerasının növü | Bağlı |
| Alışqanın növü | Avtomatik |
| Esenjor sayı | 2 |
| Esenjorun materialı | Mis |
| Maks. istilik dövrəsində su təzyiqi, bar | 3 |
| Komplektasiya | kombi |
| Gərginlik | 220 V |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri