MSZ-GF71VE İNVERTER-27 000BTU Mitsubishi electric
1454,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistem daxili blok |
| BTU | 27000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MSZ-GF71VE |
| Soyutma Gücü | 7.1 KW |
| İsitmə Gücü | 8.1 KW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 30-49 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 325-1100-238 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri