Hann MSW-H30A4/ADR1-30000 BTU
1599,99
1471,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| BTU | 30000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MSW-H30A4/ADR1 |
| Soyutma Gücü | 8.75 KW |
| İsitmə Gücü | 8.9 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 1100x320x230 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 920x700x337 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 38 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 55 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 58 kq |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri