MSZ-SF42VE İNVERTER-16 000BTU Mitsubishi electric
905,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistem daxili blok |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 16000 |
| Model | MSZ-SF42VE |
| Soyutma Gücü | 4.2 KW |
| İsitmə Gücü | 5.4 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-195 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-47 dB |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri