AUX ARVMD-H100/4R1M - 32 100 BTU
890,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 32100 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Model | ARVMD-H100/4R1M |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 38-44 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-1000-700 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 32 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri