MSZ-SF25VE İNVERTER-9 000BTU Mitsubishi electric
883,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistem daxili blok |
| BTU | 9000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MSZ-SF25VE |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19-42 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-195 mm |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 3.2 KW |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri