Kondisioner Gree Bora GWH09AAAXA-K3NNA4A
800,0
520,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kondisioner |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 2550 W |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 9000 |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| BTU | 9000 |
| Təsir sahəsi | 30-40 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma, isitmə |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Displey | var |
| Soyutma Gücü | 2550 W |
| İsitmə Gücü | 2650 W |
| Model | GWH09AAA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | - |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | - |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri