AUX ARVSD-H022/4R1X-7500 BTU
515,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 7500 |
| Növ | ARV sisteminin aşağı təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| İstehsalçı ölkə | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVSD-H022/4R1X |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Panel | MB-36/E-A / MB-51/E-A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 23-30 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 185-840-460 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 15,5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri