AUX ARV-H280/5R1A - 89 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 89000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | ARV sisteminin çöl bloku |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 60 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 1510-1120-400 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 150 kq |
| Soyutma Gücü | 26.0 kw |
| İsitmə Gücü | 28.5 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri