AUX ARV-H280/SR1MV - 96 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 96000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Gərginlik | 380-415 V |
| Soyutma Gücü | 28.0 KW |
| İsitmə Gücü | 28.0 KW |
| Xarici blok ölçüləri | 1635-990-765 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 215 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri