AUX ARVCA-H071/NR1DYB-24 000BTU
859,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 24000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 30-38 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 840*840*246 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri