AUX ARVMD-H125/NR1DM - 42 600 BTU
1235,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 42600 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVMD-H125/NR1DM |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Daxili blokun çəkisi | 41 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40-44 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri