Kondisioner AUX ASW-H 18A4/HEBR1
1339,99
1224,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Rəng: | Qara |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 18000 |
| Zəmanət | 12 ay |
| Təsir sahəsi | 50-60 m² |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Əsas funksyaları | Soyutma,İsitmə |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Soyutma Gücü | 5.3 kVt |
| İsitmə Gücü | 5.6 kVt |
| Model | ASW-H 18A4/HEBR1 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 48 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 53 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 13.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 36 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 107 × 38.5 × 31.2 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 62 × 92 × 40 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri