MSZ-EF35VG İNVERTER-12 000BTU (B/S/W) Mitsubishi electric
1219,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 12000 |
| Freon növü | R32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MSZ-EF35VG |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 21-42 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 11.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-885-195 mm |
| Soyutma Gücü | 3.5 kW |
| İsitmə Gücü | 4.0 KW |
| Rəng: | qara, ağ, gümüşü |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri