AUX ARVMD-H140/4R1M - 48 000 BTU
1200,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 48000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVMD-H140/4R1M |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40-44 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 41 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245*1400*700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri