HANN MSW-H24A4/ADR1 - 24000BTU
1299,99
1198,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| BTU | 24000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MSW-H24A4/ADR1 |
| Soyutma Gücü | 7.10 KW |
| İsitmə Gücü | 7.38 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 1100x320x230 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 853x655x322 mm |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 35 |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri