AUX ARVMD-H150/NR1DM - 51 200 BTU
1400,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 51200 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVMD-H150/NR1DM |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 41-45 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 41 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245*1400*700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri