MSZ-AP50VG İNVERTER-18 000BTU Mitsubishi electric
1389,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistem daxili blok |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| BTU | 18000 |
| Model | MSZ-AP50VG |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-44 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 325-1100-257 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 10.5 kq |
| Soyutma Gücü | 5.0 kw |
| İsitmə Gücü | 5.8 kw |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri