Kondisioner AUX ASW-H 24A4/HEBR1
1343,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Rəng: | Qara |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 12 ay |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 24000 |
| Əsas funksyaları | Soyutma,İsitmə |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Təsir sahəsi | 70-80 m² |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Soyutma Gücü | 7.2 kVt |
| İsitmə Gücü | 7.45 kVt |
| Model | ASW-H 24A4/HEBR1 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 49 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 58 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 54 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 121 × 40 × 32.7 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 77 × 102 × 43 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri