SEZ-M50VAQ / PAC-YT52CRA-18 000BTU Mitsubishi electric
1350,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 18000 |
| Növ | Multi sistemin kanal tipli daxili bloku |
| Freon növü | R410A |
| Model | SEZ-M50VAQ / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-35 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 250-900-732 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 27 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri