SEZ-M35VAQ /PAC-YT52CRA-12 000BTU Mitsubishi electric
1339,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Multi sistemin kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 12000 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | SEZ-M35VAQ / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 23-33 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 21 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 200x790x700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri