MXZ-4E83VA-31 400BTU Mitsubishi electric
4705,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 31400 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MXZ-4E83VA |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Soyutma Gücü | 8.3 kw |
| İsitmə Gücü | 9.3 kw |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 49/51 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 63 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 796 - 950 - 330 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri