SRR60ZS-S/SRC60SZX-W İNVERTER Mitsubishi heavy
4528,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy Kanal tipli kondisioner |
| Növ | Kanal tipli |
| BTU | 22000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R32 |
| Gərginlik | 220 /240 V |
| Soyutma Gücü | 6.3 kVt |
| İsitmə Gücü | 6.7 kVt |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 54 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 63 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 950x280x950 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 800x640x290 mm |
| Model | SRR60ZS-S/ SRC60SZX-W |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri