FDTC60VH/SRC60ZSX-W2/RC-E5 İNVERTER Mitsubishi heavy
4383,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| Növ | Kasset tipli |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | FDTC60VH / SRC60ZSX-W2 / RC-E5 |
| Soyutma Gücü | 5600 W |
| İsitmə Gücü | 6700 W |
| Daxili blokun ölçüləri | 64 x 87.1 x 29 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 24.8 x 57 x 57 sm |
| Xarici blokun çəkisi | 45 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 60 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 64 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri