PLA-M71EA/SUZ-M71VA/PLP-6EA/PAC-YT52CRA (25000BTU) Mitsubishi electric
4320,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| BTU | 25000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PLA-M71EA / SUZ-M71VA / PLP-6EA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-34 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 258x840x840 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880×840×330 mm |
| Soyutma Gücü | 7.1 kw |
| İsitmə Gücü | 8.0 kw |
| Panel | PLP-6EA |
| Panelin ölçüsü | 35x950x950 mm |
| Panelin çəkisi | 5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri