MLZ-KP50VF/SUZ-M50VA/MLP-444W(18000BTU) Mitsubishi electric
4300,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Soyutma Gücü | 5.0 kw |
| İsitmə Gücü | 6.0 kW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 29-47 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 41 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 185x360x1102 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri