PEAD-M71JA/SUZ-KA71VA/PAC-YT52CRA-27000BTU Mitsubishi electric
4239,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Növ | Kanal tipli dəst |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 27000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PEAD-M71JA / SUZ-KA71VA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 34 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 30 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 53 kq |
| Brend | Mitsubishi Electric Kanal tipli Kondisioner |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri