SLZ-M60L/SUZ-KA60VA/SLP-2FALM-24000BTU Mitsubishi electric
4089,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 24000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Model | SLZ-M60L / SUZ-KA60VA / SLP-2FALM |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32-43 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245x570x570 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880x840x330 mm |
| Panelin ölçüsü | 10-625-625 mm |
| Panelin çəkisi | 3 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri