SRK60ZSX-WT/SRC60ZSX-WA İNVERTER Mitsubishi heavy
4025,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Freon növü | R 32 |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Model | Premium seriyalı SRK60ZSX-WT/SRC60ZSX-WA |
| Soyutma Gücü | 1,81 kW |
| İsitmə Gücü | 1,67 kW |
| Daxili blokun ölçüləri | 305x920x220 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 640x800 (+71)x290 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri