MSZ-GF71VE-27000BTU INVERTER Mitsubishi electric
4040,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 27000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 il |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Növ | Split sistem |
| Model | MSZ-GF71VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 7.1 kw |
| İsitmə Gücü | 8.1 kw |
| Daxili blokun ölçüləri | 325-1100-238 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880-840-330 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 16 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 53 kq |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 9.7-17.8 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 10.2-17.8 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 30-49 |
| Səs səviyyəsi (istilik) (min-maks.) (IU), dB(A) | 30-49 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri