SRK6SRK80ZR-W/SRC80ZR-W İNVERTER Mitsubishi heavy
3964,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 30000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Model | SRK6SRK80ZR-W / SRC80ZR-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Soyutma Gücü | 9,7 kW |
| İsitmə Gücü | 11,2 kW |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 56 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 55 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 339x1197x262 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 750x880x340 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 16,5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 58,5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri