PLA-RP60BA/SUZ-KA60VA/PLP-6BA/PAC-YT52CRA Mitsubishi electric
4159,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| BTU | 22000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PLA-RP60BA / SUZ-KA60VA / PLP-6BA / PAC-YT52CRA |
| Soyutma Gücü | 6.1 KW |
| İsitmə Gücü | 7.0 kw |
| Xarici blok ölçüləri | 880×840×330 mm |
| Daxili blokun ölçüləri | 258x840x840 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 21 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 54 kq |
| Panelin ölçüsü | 40x950x950 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri