SLZ-M50L/ SLP-2FALM-18 000BTU Mitsubishi electric
1700,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Kasset tipli Daxili blok |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-39 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15 |
| Daxili blokun ölçüləri | 245-570-570 mm |
| Soyutma Gücü | 4.6 KW |
| İsitmə Gücü | 5.0 KW |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri