MLZ-KP25VF/ MLP-444W(9000BTU) Mitsubishi electric
1745,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 9000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | Multi sistemin tək yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Soyutma Gücü | 2.5 kw |
| İsitmə Gücü | 3.4 kVt |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-37 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 185x360x1102 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri